Terče pod dlažbu zn. Buzon

Terče pod dlažbu podepírající betonovou dlažbu

Buzon terče pod dlažbu představují ideální stavební pomůcku pro vaši pokládku. Tyto nastavitelné terče můžete využít takřka v jakémkoli exteriéru. Vaše terasa, venkovní zahrádka nebo chodník budou dokonale upevněny a stabilní.

Hlavní předností nastavitelných terčů pod dlažbu je velmi snadná, rychlá a přesná pokládka dlažby, vyrovnání i větších výškových rozdílů podkladu, zajištění odtoku vody a možnost dlažbu demontovat.

Terče Buzon jsou z velmi odolného plastu, pevné a robustní a dlažba leží na velké ploše hlavy terčů (227 cm2).

Pro potřeby korekce a vyrovnání jsou vám k dispozici různé velikosti terčů, přesně podle vašeho přání a potřeb. Terče jsou navrženy tak, aby plnily nejrůznější funkce a staly se univerzálním řešením pro vaši dlažbu. Terčíky pod dlažbu nejen, že opravují nerovnosti povrchu a zpřesňují vaši plošnou pokládku, ale také se hodí tam, kde je třeba trvale odvodňovat podklad, případně uchránit či skrýt jiné technické prostředky nebo komponenty.

Terče pod dlažbu umožňují po nastavení potřebné výšky pevné zafixování na této výšce a tak jsou vhodné pro pokládky na střechách, terasách, balkónech, lodžiích apod. Výškové rozpětí Buzon terčů pod dlažbu je od 11 mm až po 1070 mm. Sklon terasy lze upravit až o 10%. Samozřejmostí je použití odolného recyklovatelného plastu (polypropylenu, takže vaše pokládky (a samozřejmě i terče) budou mít dlouhou životnost. Jeden stavitelný terč unese až 1000 kg.

Kromě pevnosti a stability jsou naše rektifikační terče také schopny odvádět vodu. Díky své konstrukci jsou tedy vhodné i pro velké plochy a umožňují odtok i velkého množství vody.

Univerzálnost našich terčů pod dlažbu (i terasy) dokládá i možnost použití pod různé velikosti a typy dlažby. Ať už se rozhodnete pro beton, kámen nebo jiný materiál, velikost 30 x 30 mm, 1200 x 400 mm či nepravoúhlý tvar dlažby, zaručujeme vám maximální stabilitu a jednoduchou instalaci.

U nás najdete terče Buzon z různých sérií přesně podle vašich potřeb. Nabízíme rektifikační terče pod dlažbu i terasy série PB, série BC a série DPH.

Terče pod dlažbu Série PB – jsou vhodné pro různé materiály a do svažitého terénu, jsou nastavitelné od 18 mm do 955 mm. Široká škála příslušenství PB série umožňuje podepření i dřevěné či dřevoplastové terasy.

Terče pod dlažbu Série BC - jsou jedinečné tím, že zvládnou podepřít libovolný tvar dlažby, tedy i tvar nepravoúhlý. Jsou nastavitelné od 28 mm do 1020 mm. Hodí se například při stavbě fontán.

Terče pod dlažbu Série DPH – jsou určeny k podepření zejména pravoúhlé dlažby, nejnižší terče mají fixní výšku (17 mm a 28 mm), nastavitelné modely začínají na výšce od 25 mm do 1070 mm. Vyšší modely DPH nastavitelných podstavců mají integrovaný sklonový korektor pro velmi snadné nastavené sklonu plochy.

Jaké má instalace terčů výhody a funkce?

  • Volbou mezerníků se můžete rozhodnout pro spáru mezi kusy dlažby od 2 do 10 mm.
  • Podklad pod terči by měl být pevný a bez větších nerovností. Pokud mají terče dobře odvádět vodu, je třeba je nainstalovat tak, aby bylo dosaženo potřebného spádu.
  • Při pořizování jistě oceníte variabilitu terčů, rychlou pokládku a snadnou údržbu. Dlažba se pokládá přímo do terčů a v případě potřeby lze dlažbu opět snadno demontovat.

Telefonní kontakt Fasády&Terasy s.r.o.

Můžeme také nabídnout fixní gumové terče pod dlažbu od výšky již 3 mm.

Neváhejte se na nás obrátit s vaší poptávkou nebo i jen dotazem, ať již ohledně terčů pod dlažbu Buzon či dalších produktů z naší nabídky.

Rektifikační terče Buzon Instalace dlažby na rektifikační terče Dlažba Kronos na rektifikačních terčích Rektifikační terče série BC Instalace dlažby na rektifikační terče