Nové příslušenství BUZON umožňuje vytvoření svislého čela terasy z keramické dlažby

I v roce 2017 přichází přední světový výrobce nastavitelných podstavců pro pokládku dlažby a teras, společnost BUZON Pedestal International, s dalšími inovacemi a rozšířením své již tak komplexní nabídky.

PB-ZAKONČENÍ (PB-END)

PB-zakončení je nové příslušenství určené pro terče pod dlažbu BUZON PB série.

PB-zakončení se skládá ze dvou nerezových lišt, z nichž jedna se vkládá pod základnu PB terče a druhá svrchu na jeho hlavu. Tyto dvě okrajové lišty pak umožňují přidržení dílu okrajové dlažby v kolmé poloze k pochůzí ploše terasy. Jde tedy o vytvoření svislého čela nebo boku terasy z keramické dlažby, které lze využít jak pro pohledové začištění okraje terasy tak pro vytvoření samostatných schodů na terase. 

Nákres BUZON PB-zakončení

PB-zakončení je vhodné pro dlažbu o tloušťce do 2 cm a je kompatibilní s PB mezerníky až do tloušťky 4.5 mm.

BUZON PB-zakočení ukázka použití

PB-zakončení jistě najde mnohé uplatnění tam, kde jsou boky terasy viditelné a je třeba elegantně terasu z dlažby zakončit.

Další detaily naleznete u produktu PB-zakončení nebo se na nás můžete se svými dotazy kdykoliv obrátit.

Využití PB-zakončení pro vytvoření schodu z keramické dlažby Využití PB-zakončení pro vytvoření schodu z keramické dlažby Použití okrajových lišt BUZON PB-ZAKONČENÍ a U-WALL Ukázka použití BUZON PB-zakončení 1 Ukázka použití BUZON PB-zakončení 2 Detailní postup použití BUZON PB-zakončení a U-WALL - str.1 Detailní postup použití BUZON PB-zakončení a U-WALL - str.2