Venkovní terasová dřevěná prkna z exotických dřevin

Venkovní terasová dřevěná prkna jsou ideální volbou pro exteriérové i interiérové plochy, od kterých očekáváte nejen funkční vlastnosti, ale i reprezentativní a svěží vzhled. Exotické dřeviny nabízejí široký výběr z požadovaných vlastností i zajímavější vzhled, a v lecčem tak předčí terasová prkna z běžných dřevin.

Venkovní terasová dřevěná prkna Softline®

Venkovní terasová prkna Softline® jsou zárukou svěžího vzhledu a mimořádné kvality. Prkna jsou vyráběna z palety osvědčených exotických dřevin, jako jsou Padouk, Merbau, Teak či Ipe, které jsou známy vysokou odolností vůči hnilobě a dřevokaznému hmyzu i bez nadbytečných povrchových úprav.

Povrch prken je hladký a bez třísek, díky čemuž je bezpečný i pro chůzi na boso. Navíc je za pomocí inovativních způsobů montáže povrch zcela nenarušen vruty ani žádným jiným způsobem.

Systém Softline® pro venkovní terasová prkna

Unikátní systém Softline® pro uchycení terasových prken je patentem společnosti Vetedy Group, jež tento produkt vyvinula v roce 2001. Princip uchycení je v tomto případě velice zajímavý, dřevěná prkna totiž nejsou zachycena klasicky shora či ze strany, ale zespodu. Díky tomu jsou spoje ukryté pod prkny, izolují terasová prkna od podkladových ploch a napomáhají k lepšímu provětrávání, díky čemuž se prodlužuje životnost dřeva.

Díky spodnímu uchycení systém Softline® se nijak nenarušuje povrch podlahy, a terasová prkna jsou proto vhodná a bezpečná i pro chůzi na boso. Není proto divu, že si tento inovativní systém našel zákazníky po celém světě a je čím dál tím více využíván při exteriérových i interiérových projektech.

Terasová prkna Softline® mají jednotný rozměr a jsou dodávána již s drážkami pro uchycení. Pro přesné a pevné podélné napojení dalšího prkna, jsou čela prken doplněna o pero z kompozitního materiálu. Díky možnosti utěsnění prken, lze terasová prkna Softline® využít i okolo bazénů nebo jako dřevěné obložení koupelny.

Dřevěná terasa Softline® - Padouk Dřevěná terasa Softline® - Padouk Dřevěná terasa Softline® - Padouk - instalace Dřevěná terasa Softline® - Merbau Obložení stropu Softline® - Merbau Dřevěná terasa Softline® - Teak