Realizace dřevěné terasy Softline (z Ipe) na rektifikačních terčích Buzon

Ukázka jedné z letošních realizací dřevěné terasy s neviditelným systémem uchycení Softline.

Takto vypadala plocha před realizací dřevěné terasy

Před realizací 1 Před realizací 2

 

Instalace dřevěné terasy Softline na rektifikační terče Buzon

Pro podepření podkladního roštu dřevěné terasy byly využity rektifikační terče Buzon PB série. Podkladní hranoly pak byly zafixovány na rektifikační terče pomocí jednostranných držáků roštu Díky rektifikačním terčům Buzon bylo také možné snadno vyřešit výškové rozdíly v jednotlivých částech dřevěné terasy.

Dřevěnou terasu stojí na rektifikačních terčích Buzon Detail podepření podkladního hranolu terči Buzon

 

Dokončená dřevěná terasa Softline z Ipe po nátěru:

Dřevěná terasa je zhotovena z terasových prken z velmi tvrdé a odolné jihoamerické dřeviny Ipe, která snese i větší zatížení, například vířivkou apod..

Díky systému neviditelného uchycení Softline, kdy jsou prkna k podkladnímu hranolu uchycena pomocí Soflitne klipu, který je umístěn pod terasovým prknem, je výsledná terasa dokonale hladká a čistá. Na povrchu nenajdete jediný vrut ani třísku a mohou po ní chodit bezpečně na boso i malé děti.

Realizovaná dřevěná terasa je stupňovitá a probíhá podél dvou stran domu. Terasová prkna zakrývají i čela a boky terasy.

Dokončená dřevěná terasa Ipe Dokončená dřevěná terasa - pohled 2 Dokončená terasa - pohled 3

Dřevěná terasa je stupňovitá Dřevěná terasa - schody z terasových prken Dřevěná terasa - vstup do domu

Naše partnerská realizující firma Taurus Building zvolila velmi elegantní olemování terasy terasovými prkny napojenými v úhlu 45 stupňů. Stejný systém je využit jak na schodech na zahradu a schůdcích do domu, tak na celém obvodu terasy, což ve výsledku působí velmi uceleným a oku ladícím dojmem. 

Přejeme majiteli dlouhá léta spokojenosti s jeho novou dřevěnou terasou a firmě Taurus Building děkujeme za zdařilou spolupráci.

Hotová terasa 1 Před realizací 1 Před realizací 2 Montáž terasy na rektifikační terče Buzon Hotová terasa 3 Hotová terasa 2 Stupňovitá dřevěná terasa Schody z terasových prken vedoucí na zahradu Schod do domu - olemování s úhlem 45 stupňů