Dřevoplastová terasová prkna WPC LIKEWOOD 25

V dnešní době patří terasy k velmi oblíbeným částem moderních staveb. Pokud chcete skvěle vypadající terasu a současně mít ideální pocit bezpečí a komfort při chůzi, pořiďte si elegantní dřevoplastovou terasu, která svým vzhledem dokonale imituje dřevo, ale přitom disponuje všemi výhodami plastového materiálu, jako jsou snadná údržba, odolnost a pohodlná chůze i na boso. Unikátní kombinace dřevěných vláken (60 %), polyetylenu o vysoké hustotě (30 %) vytváří vysoce odolný povrch pro každodenní zátěž. 10 % poté dotvářejí příměsi, jako jsou UV filtr, barviva či tvrdidla, což zajistí extrémní odolnost. Celý materiál je tak zcela ekologický a nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu.

Dřevoplastová terasová prkna WPC LIKEWOOD 25 jsou jednobarevná prkna s jemným drážkováním, takže výsledná terasa působí celistvým dojmem a jejich vzhled optimálně napodobuje přírodní dřevo.

Dřevoplastové povrchy WPC LIEWOOD 25 vám dále usnadní údržbu a celkovou péči o terasu. Díky dutému profilu se výrazně snižuje hmotnost, takže manipulace při montáži je snadná a rychlá. Rozměry prken jsou 25 × 140 × 3000 mm.

Vyberte si ze 4 dostupných barev:

  • moderní červenohnědá
  • „dřevěná“ hnědá
  • elegantní šedá
  • originální žlutozelená

Záleží jen na vás, jakému stylu dáváte přednost.

Díky použitému materiálu je zajištěn jednotný rozměr všech prken a s pomocí bočních drážek bude celá montáž rychlá a bez problémů. Terasová prkna WPC LIKEWOOD 25 využívají systému tak zvaných skrytých spojů, takže výsledný celek není narušen žádnými vruty a nehrozí nebezpečí třísek či poranění při chůzi.

WPC prkna LIKEWOOD 25 mají na jedné straně velmi jemné mělké drážkování (protiskluzný povrch), který se oproti hlubokým drážkám velmi snadno čistí, a na druhé straně jsou WPC prkna hladká.

WPC prkna LIKEWOOD 25 WPC prkna LIKEWOOD 25 - černohnědý odstín WPC prkna LIKEWOOD 25 - hnědý odstín WPC prkna LIKEWOOD 25 - šedý odstín WPC prkna LIKEWOOD 25 - žlutozelený odstín