Dřevoplastová prkna pro vaši terasu

Dřevoplastová prkna slouží pro montáž terasy, která dokonale imituje dřevo. Díky nejrůznějším typům prknem získáte unikátní dřevoplastovou terasu, která se na rozdíl od běžného dřeva velmi jednoduše udržuje a nabídne vysoký komfort při chůzi.

Dřevoplastová prkna představují vysoce ekologický materiál, který tvoří dřevo (60 %), polyetylen (30 %) a ekologická aditiva. Díky této unikátní kombinaci je zajištěna vysoká odolnost i stabilita a rozhodně si nezadřete třísku. Zapomeňte na ochranné laky proti plísním, impregnaci nebo zešednutí barvy. Dřevoplastová prkna budou vypadat vždy skvěle a po velmi dlouhou dobu.

V naší nabídce najdete 3 typy dřevoplastových prken, která dají vaší terase nový vzhled přesně podle vašich představ.

Dřevoplastová terasová prkna WPC LIKEWOOD 23

Druh dřevoplastových prken, který dovede iluzi dřevěné terasy k dokonalosti a současně si stále můžete užívat jednoduché omyvatelnosti a nulové potřeby ošetření. Díky povrchu odolnému proti vlhkosti je zachována ideální stabilita při zatížení. Prkna jsou vybavena bočními drážkami pro snadné uchycení pomocí spojek (klipů), takže po montáži bude terasa celistvá a bez viditelných mezer či spojů.

Tento typ prken poskytujeme ve více barvách. Nabízíme volbu ořechu, dubu, luxusního teaku, elegantní šedé či odstínu antik. Vyberte si takovou variantu, která bude optimálně ladit k typu terasy, respektive celého objektu.

Rozměr WPC prkna LIKEWOOD 23: 23 x 145 x 4000 mm (dutý profil, jemné drážkování)

Dřevoplastová terasová prkna WPC LIKEWOOD 25 dutá

Model se vyznačuje jednobarevností, takže vaše terasa bude působit elegantním a celistvým dojmem. Díky dutému profilu jsou prkna lehká a je zajištěna jednoduchá manipulace při montáži i stabilita při běžném zatížení.

Vybírat můžete ze 4 barevných variant, mezi které patří červenohnědá, hnědá, šedá, červená nebo žlutozelená. Prkna disponují bočními drážkami, které využívají možnost tak zvaných spojek (klipů). Díky nim je montáž nejenom snadná, ale také vytváří skrytý spoj mezi prkny, takže výsledná terasa neobsahuje žádné vruty a na pohled působí zkrátka skvěle.

Rozměr WPC prkna LIKEWOOD 25: 25 x 140 x 3000 mm (dutý profil, jemné drážkování)

Dřevoplastová prkna WPC LIKEWOOD 23 plná

Získejte všechny přednosti dřevoplastové terasy díky plným prknům WPC Likewood 23, která v naší nabídce plně nahradila prkna Silvadec Klasik. Vysoká odolnost, dlouhá životnost a bezproblémová údržba. Užijte si vynikající vzhled a povrch bez třísek, který umožňuje bezpečný pohyb také naboso. Na výběr máte z odstínů teak, terra, mattone, marrone, šedá a ledově šedá.

Jednobarevná WPC terasa Likewood 25 Vícebarevné terasy WPC Likewood - ořech Dvoubarevná dřevoplastová terasa z WPC prken Likewood 23 Terasová prkna WPC LIKEWOOD 25 jednobarevná Dřevoplastová terasová prkna Likewood 23 odstín ořech