WPC prkna Likewood PROTECT 23 – nejmodernější wpc prkna

Wpc prkna LIKEWOOD PROTECT 23 jsou jedinečná nejen svým vzhledem dřeva, ale také svým speciálním nenasákavým, velmi snadno omývatelným povrchem, který z wpc teras Likewood Protect 23 dělá vskutku bezúdržbové terasy.

Bezúdržbový povrch wpc prken Likewood Protect 23

Zatímco běžná wpc prkna je vhodné penetrovat, aby se na nich netvořily mapy od vody a lépe odstraňovalo znečištění, u wpc prken Likewood Protect 23 toto pravidelné ošetřování zcela odpadá. Do jejich povrchu se totiž voda ani mastnota nevsakuje a povrch se velmi snadno omývá.

Pro údržbu wpc prken Likewood Protect 23 tedy stačí smeták či wapka pro odstranění hrubých nečistot.

Wpc prkna Likewood Protect 23 si dlouhodobě zachovávají svůj krásný vzhled.

Jedinečný vzhled dřeva u wpc prken Likewood Protect 23

Wpc prkna Likewood Protect 23 jsou výjimečná také svým vzhledem, který se co nejvíce snaží přiblížit vzhledu dřeva. Prkna nemají jednobarevný vzhled jako wpc prkna Likewood 25 či většina wpc prken dostupných na našem trhu, ale jejich embosovaný povrch připomíná léta na přírodních dřevěných prknech.

Wpc prkna Likewood Protect 23 jsou aktuálně k dostání v dekorech perla a teak.

Rozměry a montáž wpc prken Likewood Protect 23

WPC prkna Likewood Protect 23 mají rozměr 23 x 140 x 2200 mm.

Montáž wpc prken Likewood Protect 23 se provádí standardním způsobem, pomocí kovových klipů, které se vkládají do boční drážky wpc prkna. Uchycení je proto skryté mezi prkny a nijak nenarušuje povrch wpc prkna.

WPC prkna Likewood PRotect 23 v sobě spojují nejmodernější technologii, krásu a komfort v oboru wpc teras.

Povrch wpc prken Likewood Protect Perla Povrch wpc prken Likewood Protect Teak Nenasákavý povrch WPC prken Likewood 23 Nasákavý povrch běžných wpc prken Profil WPC prken Likewood Protect Teak Profil WPC prken Likewood Protect Perla