Výhody montáže terasy na rektifikační terče BUZON

Montáž terasy na rektifikační terče BUZON Vám v mnohém usnadní pokládku terasy z wpc, dřeva i dlažby.

Jaké hlavní výhody montáž terasy na terče BUZON přináší?

Vyrovnání výškových rozdílů v podkladu

Pokud povrch pod terasou není výškově jednotný, zvolte výškově nastavitelné terče BUZON pro podepření pokladního roštu nebo dlažby. Rektifikační terče BUZON jsou výškově nastavitelné milimetr po milimetru, a to od 11 mm až po více než 1 metr. Můžete s nimi tedy kompenzovat i velmi malé nerovnosti v podkladu až po velké výškové rozdíly.

Úprava sklonu terasy

Rektifikační terče BUZON pomocí svých sklonových korektorů umožňují korekci sklonu podkladu až o 10%. Pokud je naopak podklad zcela vodorovný, můžete velmi snadno plochu mírně spádovat směrem od budovy, aby byl zajištěn přirozený odtok vody z terasy.

Skvělé provětrávání terasy

Montáž terasy na terče BUZON umožní výborné provětrání terasy a tím prodlužuje její životnost. To je důležité zejména u dřevěných teras a wpc teras.

Prostor pro vedení potrubí a kabelů pod terasou

Pokládka terasy na terče BUZON umožňuje vytvoření dostatečného prostoru pod pochozí plochou, kde můžete vést a skrýt veškeré potřebné instalace – vodní potrubí, elektrické rozvody a kabely. (více viz článek Pokládka dlažby na terče Buzon - ideální řešení pro vedení potrubí a kabelů)

Rektifikační terče BUZON můžete využít jak pro montáž dřevěné terasy, tak pro pokládku wpc terasy či dlažby.

Montáž terasy na terče Buzon - pohled shora Montáž terasy na terče Buzon - pohled zespodu Pokládka dlažby na terče Buzon - vyrovnání výškových rozdílů podkladu