Pokládka dlažby na terče BUZON – ideální řešení pro vedení potrubí a kabelů

Vedení vodních, plynových potrubí jako i elektrických kabelů zakopaných do země pod dlažbou nebo jejich vedení vysoko nad úrovní pochůzí dlažby pomocí lávek nebo sloupů ?

Ani jedno řešení není ideální. Lepší řešení nabízí pokládka dlažby na terče BUZON, kdy je veškeré vedení skryto v prostoru pod dlažbou a je velmi snadno dostupné. Kdykoliv potřebuje přístup k zmiňovaným prostředkům pro vodu, plyn a elektrickou energii, zvednete jednu nebo více kusů dlažby, a jste tam, kde potřebujete být.

Kromě toho, pokud dojde k poškození jednoho či více kusů dlažby, jednoduše je nahradíte novými díly. Rychle a pohodlně. Bez výkopových prací, bez cementu a dokonce s lepším efektem pokud jde o rovinatost. Je všeobecně známo, že pokládka do suchého lože je možná často používána, ale později se kusy bortí, ztrácejí rovinatost po celé ploše a jsou namáhané pouze na části své plochy – později dlažba praská.

Vhodnou aplikací je použití rektifikačních terčů pod dlažbu pro pokládku dlažby na tzv. rovných střechách. Jak známo, tyto střechy mají sklon od 2 do 5% nebo stupňů, chcete-li. Pomocí sklonového korektoru – viz obrázek - kompenzujete sklon střechy (podkladu) a rektifikační terče, patřičně výškově odstupňované , pak úspěšně vyřeší pokládku do tzv. vodováhy.

Uchycení kabelu k rektifikačnímu terči BUZON Vedení schované pod dlažbou Rektifikační terče umožní překonat i výškové rozdíly podkladu Dlažbu na terčích můžete kdykoliv odstranit Pokládka dlažby na terče je rychlá a snadná