Venkovní dlažba na terasu

Vyberte si z naší nabídky luxusních a špičkově provedených venkovních keramických dlažeb na terasu, které jsou z produkce nejlepších italských výrobců – Casalgrande Padana a Kronos Ceramiche. Všechny dlažby vynikají stoprocentní kvalitou, odolají i těm největším mrazům a nabízíme je v mnoha různých provedeních – např. imitace dřeva nebo kamene, v různých tloušťkách a formátech.

Pokud si chcete instalaci nové dlažby usnadnit, doporučujeme speciální rektifikační terče pod dlažbu. Díky nim je pokládka rychlejší, jednodušší a není nutné mít dokonale vyrovnaný podklad.

Venkovní dlažba na terasu značky Kronos Ceramiche

Na Vaši terasu doporučujeme použít kvalitní italské keramické dlažby předního výrobce Kronos Ceramiche. Všechny dlažby mají tloušťku 20 mm a vybrat si můžete mezi třemi formáty – 60 x 60 cm, 40 x 120 cm a 60 x 120 cm.
 
Od společnosti Kronos máme v nabídce také mrazuvzdorné schodové dlažby o formátu 60 x 60 cm a s výškou schodu 9 cm. Vybrat si lze z několika odstínů dřeva nebo kamene.

Všechny dlažby této značky jsou vysoce odolné, mají špičkovou kvalitu, krásný vzhled a dají se snadno pokládat na rektifikační terče Buzon.

Venkovní dlažba Kronos 60 x 60 cm

Máte -li zájem o čtvercový formát keramické dlažby, nabízíme Vám dlažbu Kronos 60 x 60 cm, u níž si můžete vybrat z pestré palety různých dekorů (vzhled dřevěných palubek, drážkovaná struktura nebo vzhled kamene). 

Cena: od 1890,- Kč/m2 bez DPH

Venkovní dlažba Kronos 60 x 120 cm

Tento formát slinuté monolitické keramické dlažby nabízíme výhradně v dekorech kamene a vybrat si můžete mezi čtyřmi různými odstíny. 

Cena: 2353,- Kč/m2 bez DPH

Venkovní dlažba Kronos 40 x 120 cm

U tohoto rozměru dlažby je provedení s dekorem dřevěných podlahových prken (palubek). Na výběr jsou čtyři odstíny dřeva – javor, dub, ořech a kauri. 

Cena: 2353,- Kč/m2 bez DPH

Venkovní schodová dlažba Kronos 60 x 60 cm

V této kategorii jsou dostupné venkovní schodové a rohové schodové dlažby. Dekor si můžete zvolit ze tří odstínů dřeva (eben, buk a zimní dub) nebo za čtyř odstínů kamene.

Cena: od 1890,- Kč/m2 bez DPH

Venkovní dlažba na terasu společnosti Casalgrande Padana

Ze sortimentu keramických venkovních dlažeb známého italského výrobce Casalgrande Padana Vám nabízíme vysoce kvalitní monolitické vyvýšené dlažby 1. třídy, které mají vzhled kamene. Dlažby mají tloušťku 14,2 mm, 17 mm a 20 mm, rozměry jsou 40 x 40 cm, 45 x 45 cm a 60 x 60 cm. Velkou výhodou těchto dlažeb je jejich vysoká odolnost a díky vhodně zvolené textuře povrchu také nízká klouzavost. Předností dlažby je také krásný a moderní design.

Dlažba na terasu Casalgrande Padana 40 x 40 cm

Prvotřídní keramická dlažba o tloušťce 14,2 mm má zvýšenou odolnost – pokud ji nainstalujete na terče, tak snese zatížení až 350 kg. Co se týká vzhledu, tak ten je v imitaci kamene a na výběr máte ze čtyř elegantních přírodních odstínů – Sahara, Arizona, Gallipoli a Cervinia. 

Cena: od 1050,- Kč/m2 bez DPH

Dlažba na terasu Casalgrande Padana 45 x 45 cm

U tohoto formátu dlažby je tloušťka 17 mm. Tato keramická dlažba snese v případě umístění na terče zatížení až 500 kg a vybrat si můžete z celkem šesti barevných odstínů – béžová, černá, hnědá, zlatá, šedá a bílá. 

Cena: od 1720,- Kč/m2 bez DPH

Dlažba na terasu Casalgrande Padana 60 x 60 cm

Tento největší formát keramické venkovní dlažby snese také nejvyšší zátěž – až 650 kg. Tloušťka dlažby je rovných 20 mm a nabízíme Vám ji ve třech decentních odstínech kamene – béžová, olověná a slonová kost. 

Cena: 2190,- Kč/m2 bez DPH 

Venkovní keramická dlažba Kronos Basalto 2.0 Venkovní keramická dlažba Kronos - vzhled dřeva Venkovní dlažba Kronos - imitace dřeva Venkovní dlažba Kronos Multicolor Venkovní dlažba na terasu Kronos 60 x 60 mm Venkovní dlažba Kronos - odtok bazénu Pokládka venkovní dlažby na rektifikační terče Buzon® Dekory dlažby Kronos Ceramiche Dekory dlažby Casalgrande Padana