Pokládka venkovní plošné dlažby na sucho – pomocí rektifikačních terčů

Podíváte-li se však na webové stránky českých vyhledávačů a zadáte heslo uvedené v názvu tohoto článku - zjistíte, že tento způsob pokládky je v českých zemích „popelkou“. Zřejmě se jedná o konzervativní přístup firem, které provádějí pokládku ploché betonové nebo pískovcové dlažby tradičním způsobem, tj. do pískového nebo štěrkového lože.

Přitom terče na suché kladení dlažby v mnohém pokládku dlažby usnadňují, zrychlují a zpřesňují.

Hlavní výhody pokládky dlažby na terče:

  • Nižší náklady – nemusíte pracně vyrovnávat podklad před pokládkou
  • Rychlost samotné pokládky dlažby na terče
  • Zajištění odtoku vody při správném sklonu
  • Snadná údržba dlažby
  • Bezproblémová demontáž poškozeného kusu dlažby
  • Při pokládce na střeše – bez štěrku – určitě nižší váha

V mnoha evropských i světových realizacích byla vybrána firma Buzon Pedestal International – světový leader v dodávkách plynule nastavitelných terčů pod dlažbu, tedy terčů na suché kladení dlažby. A to pro svou již 20tiletou úspěšnou tradici, množství referencí, universálnost, trvanlivost produktu a snadnou instalaci. Buzon Pedestal International byl prvním evropským výrobcem terčů na suché kladení dlažby. Na jejich úspěch postupně reagovala konkurence s vlastními terči pod dlažbu, které však rektifikačním terčům Buzon nemohou plně konkurovat zejména co do kvality a univerzálnosti použití (možnost využití jak pro terasy i jako terče pod dlažbu různých tvarů).

Buzon Pedestal International své zkušenosti aplikuje do nových inovací a své rektifikační terče na suché kladení dlažby stále vylepšuje a zdokonaluje. S novou sérií BC můžete dokonce pokládat dlažbu i nepravoúhlého tvaru.

Navíc jsou jejich rektifikační terče pod dlažbu 100% recyklovatelné.

A tak si můžete nechat zhotovit bazén z keramické dlažby o tloušťce pouze 2 cm, rozměrech 60 x 60 cm položených na rektifikačních terčích BUZON. K tomu vám dodáme i obvodové odtoky a otvory pro sběr vody.

Instalace dlažby na DPH terče BUZON Instalace venkovní dlažby na terče Možnost nastavení sklonu plochy