BUZON U-BRS systém - pro přesnější, rychlejší a stabilnější pokládku dlažby a terasových prken

Společnost BUZON Pedestal International, přední světový výrobce rektifikačních terčů pod dlažbu, představilo svůj kolejnicový systém pro pokládku dlažby v roce 2018.

Nyní představujeme inovovaný a doplněný systém, který umožňuje nejen kvalitnější a snazší pokládku dlažby (systém U-BRS), ale i terasových prken ze dřeva nebo wpc (profily U-BRS-WOOD).

Jak Buzon U-BRS funguje?

U-BRS je systém pokládky teras na hliníkové profily

Dlažba není podepřena jen ve svých rozích, tj. v místě, kde leží na rektifikačních terčích, ale leží na roštu z alu profilů, které dlažbu podpírají na větší ploše. Díky tomu je dosaženo dokonalejší rovinnosti a stabilnějšího usazení. Navíc je při použití tohoto systému zapotřebí menšího poštu rektifikačních terčů (které je navíc nutno individuálně nastavit) a tím je i pokládka rychlejší.

U-BRS systém se hodí zejména pro pokládku dlažby větších formátů, např. dlažby 40 x 120 cm, 40 x 80 cm apod., u kterých se výhody nejvíce zúročí. Je vhodný jak pro keramickou, tak pro betonovou či jinou velkoformátovou dlažbu.

V sotimentu U-BRS najdete i další příslušenství, jako zakončovací sada U-BRS-END pro vytvoření svislého čela terasy. 

Rozšířena byla i nabídka mezerníků U-BRS-TABS, určujících velikost spáry, o další dvě tloušťky. Ke 3mm mezerníkům přibyly i tenčí 2mm a silnější 4,5mm. 

Pro pokládku dřevěných a dřevoplastových terasových prken jsou pak určeny systém U-BRS-WOOD s profily o rozměru 24 x 60 mm..

Systém U-BRS je plně kompatibilní s rektifikačními terči PB série, na které se velmi snadno nasadí pomocí zacvaknutí na držáky roštu.

Více o Buzon kolejnicovém systému U-BRS