Montáž wpc terasy kolem bazénu z dřevoplastových desek Likewood 23

Prohlédněte si obrázky z další letošní montáže wpc terasy z wpc desek Likewood 23 o rozměru 23 x 145 x 2800 mm, tmavšího ořechového odstínu, tentokrát z východních Čech. V tomto případě byla terasa wpc Likewood 23 použita jako dřevoplastová podlaha kolem bazénu.

Proč se hodí wpc desky k bazénu?

Dřevoplast kolem bazénu nejen skvěle vypadá, ale má své velké přednosti co do funkčnosti.

Dřevoplastové desky na terasy totiž nepouštějí třísky, jsou hladké a dokonale bezpečné pro bosé nohy i jemnou látku plavek. Povrch wpc desek je jemně protiskluzově drážkovaný, abyste ani na mokrém povrchu nesmekli. A co hlavně, jedinečný povrch teras WPC Likewood je odolný proti vodě, není savý a netvoří se na něm nevzhledné mapy od vody. S tímto povrchem se terasy WPC Likewood o to snadněji udržují a velmi snadno omývají.

Samozřejmostí je pro wpc terasy jejich odolnost proti povětrnostním vlivům, dřevokaznému hmyzu i hnilobě. Wpc desky na terasy tedy pro udržení dlouhé životnosti a barevnosti nemusíte pravidelně natírat.

WPC terasa nemusí být vždy pravoúhlá

Tato montáž wpc terasy dokazuje, že se při návrhu terasy z wpc desek nemusíte striktně držet pravoúhlého tvaru, ale můžete se směle pustit i do šikmých či oblých křivek. Dřevoplastové desky na terasy lze totiž seříznout šikmo i do oblouku.

WPC terasa Likewood 23 Dřevoplast kolem bazénu ladí s tmavým proutěným plotem Wpc desky na terasy u bazénu WPC terasa nemusí být vždy pravoúhlá