Představujeme nový Buzon PB-0-S18 – nejnižší výškově nastavitelný terč

Po rozšíření sortimentu PB série terčů BUZON o terč PB-00 s pevnou výškou 15 mm, přichází společnost Buzon International s dalším novým terčem této série. Jedná se o podstavec s označením PB-0-S18 a jak již číselné označení napovídá, jde o další z nízkých rektifikačních terčů.

nový rektifikační terč BUZON PB-0-S18

BUZON rektifikační terč PB-0-S18 - Parametry

Výškové rozpětí            18 - 28 mm    
Průměr hlavy 170 mm
Průměr základny 197 mm
Váha 195 g
Přetížení 2143 kg

 

 

 

  

Balení: 30 ks / karton. Dodáván bez mezerníků či držáku roštu.

Terč PB-0-S18 - nový způsob rektifikace

Terč PB-0-S18 představuje novou hlavu a způsob rektifikace, která umožňuje velmi snadnou, rychlou a přehlednou úpravu výšky podstavce.

Na hlavě terče je vyznačena stupnice a malá šipka, která upozorňuje, o kolik centimetrů se hlava zvedla. Stupnice je odstupňována po 1 cm, tedy od nejnižší výšky 18 mm, přes 19 mm, 20 mm atd. až po maximální výšku 28 mm. Výška podstavce lze tudíž kdykoliv velmi snadno odečíst z hlavy terče.

Montáž terasy ze dřeva a wpc na terč PB-0-S18

Vzhledem k odlišnému typu hlavy jsou pro montáž teras, konkrétně pro uchycení a podepření podkladního roštu terasy, využívány držáky roštu od série DPH terčů BUZON. Nejuniverzálnějším řešením je jednostranný držák roštu DPH-KIT-5, lze však využít i ostatní druhy držáků DPH série.

Pokládka dlažby na terč PB-0-S18

Pro podepření dlažby podstavcem PB-0-S18 se na hlavu terče vkládají mezerníky DPH-TABS. Na výběr jsou mezerníky o síle trnů 2 mm, 3 mm či 4,5 mm, která určuje velikost mezery mezi jednotlivými díly dlažby.

Prezentační video nového terče PB-0-S18

Zdroj: Buzon Pedestal International

 

Ke stažení: Návod k použití a upravě výšky terče (.PDF soubor)

 

Prohlédněte si kompletní sortiment PB série terčů Buzon nebo přehled všech modelů PB terčů s nastavitelnou výškou.